Χάρτης πανεπιστημιακών σχολών με ΕΒΕ, πλήθος επιτυχόντων, πλήθος θέσεων 2021,

Greek Bike Sharing map 2017

Στον παρακάτω χάρτη φαίνονται όλες οι πανεπιστημιακές σχολές του μηχανογραφικού 2021.

Στο χάρτη για κάθε σχολή δίνονται πληροφορίες για τη βάση εισαγωγής , την ΕΒΕ, τις θέσεις, τον αριθμό επιτυχόντων κ.τ.λ..

Με κόκκινο χρώμα σημειώνονται οι σχολές με 100% πληρότητα θέσεων (πλήθος θέσεων σχολής= πλήθος επιτυχόντων).

Με πράσινο χρώμα  σημειώνονται οι σχολές στις οποίες απέμειναν κενές θέσεις (πλήθος θέσεων σχολής > πλήθος επιτυχόντων).

Στο χάρτη υπάρχει λειτουργία αναζήτησης της  ονομασίας σχολής(κενό πεδίο πάνω αριστερά).

Οι τοποθεσίες των σχολών πουσημειώνονται στον χάρτη δεν αντιστοιχούν στην διεύθυνση της σχολής(οδός, αριθμός) αλλά στην πόλη στην οποία βρίσκονται.

Greek Bike Sharing Map

Στοιχεία για βάσεις σχολών, θέσεις, επιτυχόντες κ.τ.λ. Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων